VIRTUALpark

jedinečné služby od PERPETUUS

Doplnkové služby

 • administrácia serverov a operačných systémov
  Objednaním tejto služby získavate profesionálnu starostlivosť o svoje servery na základe dohodnutých kvalitatívnych parametrov (v prostredí Microsoft a Linux), budeme sa vám starať aj o aktualizácie operačného systému a bezpečnostných „patchov“.
 • inštalácia a administrácia aplikácií - Microsoft SQL Server, SharePoint Server, Active Directory, Exchange Server a aj Linux aplikácií, ako sú napr. Apache, MySQL, Posfix a pod.
  Sústreďte sa na svoj hlavný biznis a starostlivosť o prevádzku serverov a ich aplikácií nechajte na nás.
 • ochrana serverov pred útokmi v podobe služby Virtuálny firewall, prípadne Web application firewall (WAF) a pod.
  Akákoľvek IT infraštruktúra, ktorá je prístupná z internetu, musí byť kvalitne ochránená (Virtuálny firewall, Web application firewall, IDS, IPS a pod.). V rámci služby pre vás navrhneme, zrealizujeme a budeme prevádzkovať ochrannú stenu pred možnými útokmi z internetu s prihliadnutím na vaše špecifické potreby (vzdialený prístup, mobilný prístup, špecifické služby a aplikácie a pod.).
 • zálohovanie vašich dát prostredníctvom služby
  DATApark Backup Každý, kto si váži svoje prevádzkové dáta, vie, že strata spôsobí výrazný prevádzkový (biznis) problém, a preto je zálohovanie kľúčové. Kvalitný garantovaný systém zálohovania je preto absolútnou podmienkou na prevádzku firemných informačných systémov.